کارت ویزیت الکترونیک با شماره اختصاصی رایگان و کد تک رقمی

5 جولای

کارت ویزیت الکترونیک کد crm

کارت ویزیت الکترونیک با شماره اختصاصی رایگان و کد تک رقمی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3 (3 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

کارت ویزیت الکترونیک یک کد crm تحت مدیریت خودتان می باشد, که این کد معرف شخصیت کاری شماست , در واقع کارت ویزیت پیامکی شماست , یعنی اگر کسی نام کد شما را به شماره اختصاصی شما ( مانند ۳۰۰۰۴۳۲۶ یا ۱۰۰۰۱۰ ) پیامک کند , تمام اطلاعات کاری شما من جمله خدمات – آدرس مغازه یا شرکت – تلفن همراه – تلفن ثابت و ..را در تلفن همراه خود دریافت می نماید , این اطلاعات هر لحظه به وسیله تلفن همراه خودتان قابل ویرایش می باشد , در این مرحله شماره تلفن ارسال کننده هم به عنوان مشتری شما در پنل اس م اس ذخیره میگردد, شما در هر لحظه از شبانه روز میتوانید متن کارت ویزیت خود را تغیر دهید حتی اگر دسترسی به اینترنت نداشته باشید . پس همین حالا در سایت گاماپیامک به صورت رایگان ثبت نام کرده و کارت ویزیت پیامکی (کد crm) خود را راه اندازی نمائید .

چرا کارت ویزیت الکترونیک ؟

آیا به این فکر کرده اید، اگه مشتریان شما همیشه از شما خدمات بگیرند شما به چه درآمدی خواهید رسید؟ چقدر مشتری داشتید که الان هیچ دسترسی به آنها ندارید؟ چه مشتریان با کیفیتی داشتید که دیگه الان از شما خدمات نمی گیرند؟

دلیلش خیلی سادست، یکی اینکه شماره تلفنی از آنها نداشتید و یا اگر هم داشتید هیچ وقت نتوانستید از آن شماره ها به نحو احسنت استفاده کنید، فقط تصور کنید اگر از روزی که کــارتان را استارت زدید تا به امروز، هر مشتری که تو مغازه اتان وارد می شد، شماره تلفن همراهش رو داشتید و تو این مدت بصورت اتوماتیک با آنها در ارتباط بودید، مناسبت های خاص را تبریک و یا تسلیت می گفتید و یا تاریخ تولدشان را تبریک می گفتید، الان وضعیت کسب و کارتان به چه صورت بود؟ چند هزار شماره تلفن مشتری داشتید که می-توانستید اگر خدمات جدیدی به کارتان اضافه می شد و یا آدرستان تغییر می کرد خیلی سریع به آنها اطلاع رسانی می کردید؟

اگر خوب فکر کنید متوجه خواهید شد که می توانستید کلی مشتری ثابت داشته باشید که به لحاظ عدم داشتن چنین خدمات به ظاهر ساده ولی فوق حرفه ای، نتوانستید آنها را جذب و به عنوان مشتری دائمی برای خود داشته باشید و در حال حاضر لازم نبود این همه هزینه تبلیغات سنگین پرداخت کنید تا مشتری جدید داشته باشید…

تمام برندهای معتبر و معروف دنیا با همین روش کم هزینه و ساده مشتریان خود را راضی نگه می دارند چون آنها اعتقاد دارند پیدا کردن مشتری جدید برایشان خیلی پر هزینه تر می باشد. اگه شما تشریف ببرید از فروشگاه های بزرگ خرید انجام دهید، می بینید که یک فرم به شما می دهند که شما اطلاعات شخصی خود را از قبیل شماره تلفن همراه و ثابت و تاریخ تولد رو پر می کنید. از اون روز به بعد کلیه ی مناسبت ها برایتان تبریک و تسلیت ارسال می شود مخصوصاً تاریخ تولدتان.

شاید در سال ۵۰۰۰ تومن برای این خدمات هزینه شود ولی همان پیامک های ارزان و به ظاهر ساده، ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما رو همیشه با نام و برندشان زنده نگه می دارد.

آیا مایل هستید با یک هزینه ی بسیار کم، امکاناتی برایتان فراهم گردد تا بتوانید طی سالیان آینده، مشتریان خود را حفظ کرده تا درآمدتان چندین برابر گردد؟

کارت ویزیت الکترونیک چیست ؟

کارت ویزیت الکترونیک یک کد crm تحت مدیریت خودتان می باشد, که این کد معرف شخصیت کاری شماست , در واقع کارت ویزیت پیامکی شماست ,یعنی اگر کسی نام کد شما را به شماره اختصاصی شما پیامک کند , تمام اطلاعات کاری شما من جمله خدمات – آدرس مغازه یا شرکت – تلفن همراه – تلفن ثابت و ..را در تلفن همراه خود دریافت می نماید , این اطلاعات هر لحظه به وسیله تلفن همراه خودتان قابل ویرایش می باشد , در این مرحله شماره تلفن ارسال کننده هم به عنوان مشتری شما در پنل اس م اس ذخیره میگردد, شما در هر لحظه از شبانه روز میتوانید متن کارت ویزیت خود را تغیر دهید حتی اگر دسترسی به اینترنت نداشته باشید . پس همین حالا در سایت گاما اس ام اس به صورت رایگان ثبت نام کرده و کارت ویزیت پیامکی (کد crm) خود را راه اندازی نمائید .

شماره اختصاصی چیست ؟ 

برای راه اندازی کارت ویزیت الکترونیک و  ارسال و دریافت پیام کوتاه از طریق اینترنت شما نیاز به یک شماره مجازی دارید که پیامک های خود را ارسال نمائید یا با مخاطبین خود در ارتباط باشید

شماره اختصاصی شماره ای منحصر به فرد برای ارسال و دریافت پیامک میباشد ، این شماره به نام شما فعال میشود و قابلیت ارسال و دریافت پیامک را دارد ، سامانه پیامک گاما این امکان را به شما میدهد که بتوانید از تمامی اپراتور های پیامک مانند ۱۰۰۰ – ۲۰۰۰ – ۳۰۰۰ – ۵۰۰۰ – ۰۲۱ – ۰۲۱۰۰۰ و….. به تعداد دلخواه شماره اختصاصی تهیه بفرمائید

بعد از ثبت نام در سامانه گاما پیامک  و تکمیل مدارک به هر کاربر یک شماره اختصاصی به صورت رایگان تعلق میگیرد همچنین تمامی مشترکین تلفن ثابت تهران میتوانند شماره تلفن خود را با هزینه۶۰۰۰ تومان به شماره پیامک تبدیل نمایند ، در این صورت تمامی پیامک ها با شماره تلفن شما ارسال خواهد شد مانند ۰۲۱۲۶۴۱۰۶۱۶

مزایای شماره پیامک تلفن ثابت را میتوانید در لینک زیر ملاحظه نمائید

هزینه خرید شماره اختصاصی از ۵۰۰۰ تومان تا ۲۵ میلیون تومان  با توجه به تعداد ارقام شماره و رند بودن  آن یا نوع اپراتور متغیر است .

کد crm چیست ؟

سامانه پیامک گاما مجهز به سرویس تحلیلگر پیشرفته برای پیامک های دریافتی میباشد میباشد ، شما میتوانید اعداد و حروف دلخواهتان را برای کد crm  تعریف کنید همچنین می توانید از کدهای حروف CRM نیز استفاده نمایید. مثلاً اسم، فامیل، نام برند و فروشگاه خودتان.

به عنوان مثال عدد ۱ : برای دریافت اطلاعات شرکت عدد ۱ را به سامانه ۰۲۱۲۶۴۱۰۶۱۶ / (شماره اختصاصی دلخواهتان ) پیامک نمائید

یا

به عنوان مثال کلمه رزرو : برای رزرو وقت کلمه رزرو  را به سامانه ۰۲۱۲۶۴۱۰۶۱۶ / (شماره اختصاصی دلخواهتان ) پیامک نمائید

به مشتریانتان اعلام کنید تا تاریخ تولد شان را به شماره شما پیامک کنند و علاوه براینکه سیستم اطلاعات کارت ویزیت شما را پیامک میکند امکان ارسال پیامک مناسبت ها را خواهید داشت

سیستم کارت ویزیت پیامکی  از این به بعد با توجه به تنظیمات شما شروع بکار می کند. یعنی شما می توانید به سیستم دستور دهید اعیاد و مناسبت های خاص به صورت اتومات برای مشتریان شما با قیمت مناسب، پیامک ارسال نماید.

سیستم تحلیلگر و منشی چیست ؟

تحلیلگر یک سیستم پاسخگوی اتوماتیک براساس کلید واژه مورد نظر شماست

فرض کنید که شما میخواهید کسانی که کلمه آدرس را به شماره اختصاصی شما پیامک نمایند آدرس شما را دریافت کنند و کسانی که کلمه شماره حساب را به شماره اختصاصی شما پیامک کنند شماره حساب شما را دریافت نمایند.

  • مهمترین امکانات سیستم تحلیلگر و منشی در سامانه پیامک گاما:

    کارت ویزیت الکترونیک سرویس تحلیلگر و منشی پیامکی

    کارت ویزیت الکترونیک سرویس تحلیلگر و منشی پیامکی

۱- امکان انتخاب شماره گیرنده و فرستنده

۲- امکان انتخاب بازه زمانی برای فعال بودن کد crm

۳- امکان شرطی نمودن شماره موبایل فرستنده(مثلا شروع با  ۹۱۲۱)

۴- امکان شرطی نمودن متن پیامک (مثلا در صورتیکه متن پیامک با @ شروع شد ……)

۵- امکان دایورت یا انتقال پیامک های دریافتی به شماره موبایل های منتخب

۶- امکان دایورت یا انتقال پیامک های دریافتی به آدرس ایمیل

۷- امکان دایورت یا انتقال پیامک های دریافتی به URL مورد نظر

۸- امکان اتصال این قسمت به بخش اسپانسر دفترتلفن

۹- افزودن خودکار شماره شرکت کننده به گروه های دفترتلفن

 

تعرفه ها  و نحوه راه اندازی کارت ویزیت الکترونیک یا کارت ویزیت پیامکی :

۱-  شما میتوانید یکی از نسخه های نرم افزار پیامک گاما را به دلخواه انتخاب بفرمائید  و از بخش خرید آنلاین فرم ثبت نام را تکمیل نمائید.
۲-بلافاصله بعد از تکمیل فرم پیامکی حاوی اطلاعات کاربری و رمز عبور برایتان ارسال میگردد
۳-از بخش ارسال مدارک تصویر کارت ملی و قبض تلفن ثابت خود را ارسال فرمائید
۴- شماره اختصاصی هدیه در پنل شما فعال میشود در صورت تمایل میتوانید با هزینه۵۰.۰۰۰ تومان خط پیامک تلفن ثابت را فعال نمائید. یا میتوانید از بخش سفارش شماره خط اختصاصی پیامک خود را با ارقام دلخواهتان سفارش دهید.
۵- از قسمت تحلیلگر و منشی پیامکی میتوانید به تعداد نامحدود کد crm  تک رقمی یا چند رقمی ایجاد کنید .
۶- از بخش شارژ حساب میتوانید سیستم را به میزان مورد نیاز شارژ فرمائید

علاوه بر موارد ذکر شده توسط این سیستم شما می تونید تبلیغات گسترده بر اساس کد پستی، منطقه، مراکز استان، داشته باشید. در ضمن کلیه پیامک های نرسیده به حساب شما عودت می گردد.