پیمان رازداری و سیاست حفظ حریم شخصی

2 مارس

تعهد نامه گاما پیامک پیمان رازداری

پیمان رازداری و سیاست حفظ حریم شخصی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

برای اینکه بتوانیم خدمات و محصولات خود را به شما ارائه کنیم، ممکن است به اطلاعات شما نیاز داشته باشیم. اگر شما از پنل های ارسال پیامک انبوه ما استفاده می کنید باید اطلاعاتی را که ما نیاز داریم در اختیار ما قرار دهید و اگر نمی خواهید اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید ممکن است قادر نباشید به وب سایت ما دسترسی داشته باشید و یا اینکه ممکن است نتوانید از بعضی بخشهای آن استفاده کنید.

دربیانیه پيمان رازداری گاماپیامک به شما اعلام می‌کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گردآوری کرده، چگونه از اطلاعاتی که هنگام مراجعه به این پایگاه اینترنتی در اختیارمان قرار می‌دهید، استفاده و از آ‌ن‌ها حفاظت می‌کنیم.

ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کنیم. اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتی، از شما اطلاعاتی بخواهیم که هویت‌تان را آشکار کند می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های ما محدود به توانايی‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.

ما متعهد می شویم که حریم خصوصی شما را حفظ کنیم و به آن احترام بگذاریم. بخش -حریم خصوصی-، روشهای استفاده از اطلاعات شخصی کاربران در این وب سایت را شرح می دهد. اگر شما برای پیداکردن کسب و کارهای مختلف ازخدمات ما استفاده می کنید، سیاستهای حفظ حریم خصوصی وب سایت ما در مورد شما صدق می کند.
این سیاستها شامل موارد زیر است :
چگونه اطلاعات شما را جمع آوری می کنیم ؟
چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم ؟
کاربرد اطلاعات جمع شده
چرا به آدرس ایمیل و شماره تلفن همراهتان نیاز داریم ؟
استفاده از کوکی ها و یا وسایل ذخیره سازی دیگر
زمانی که شما از وب سایت ما استفاده می کنید .
فعالیتهای مرورگرشما در هنگام دیدن وب سایت
بررسی چگونگی استفاده از خدمات ما

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟

اطلاعاتی که ما درباره شما جمع آوری و نگه داری می کنیم ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • نام شما(نام و نام خانوادگی)
 • شماره تلفن و/ یا شماره موبایل
 • کدملی
 • شماره شناسامه
 • شماره تماس ثابت
 • فکس
 • آدرس پست الکترونیکی
 • تاریخ تولد
 • نحوه آشنایی با مجموعه گاما پیامک
 • تعیین پنل کاربری
 • نوع شخصیت حقوقی یا حقیقی
 • استان
 • شهر
 • آدرس و کدپستی
 • اطلاعات دیگری که شما برای ما نوشته اید و یا از طریق دیگر مانند پنل پشتیبانی در اختیار ما قرار داده اید.
 • اطلاعاتی درباره ترجیح‌ها و علایق در حوزه‌ی محصولات، پشتیبانی و نحوه‌ی اطلاع‌رسانی
 • اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان

با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟

ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می‌کنیم.به طور خلاصه، از اطلاعات گردآوری شده در سایت برای این هدف‌ها استفاده می‌کنیم:
• پیگیری و تکمیل سفارش شما
• مدیریت تنظیمات ثبت نام شما
• ارسال اطلاعیه مربوط به تمدید و یا اطلاعیه‌ها و مطالب تبلیغات تجاری با استفاده از ابزار بازاریابی پست الکترونیکی و یا ارسال پیامک های اطلاع رسانی در مواقع مختلف
• تا حد امکان، حصول اطمینان از این که وب سایت و برنامه های کاربردی، سازگار با مرورگرها و سیستم عاملهای مورد استفاده توسط اکثر بازدید کنندگان ما هستند

و در صورت کسب اجازه از طرف شما، موارد زیر نیز از طرف ما امکان پذیر می باشد

– اطلاع ‌رسانی به شما در مورد سایر محصولات و خدمات گروه گاما پیامک
– اطلاع رسانی به شما در مورد دیگر فعالیت‌های تبلیغاتی درشرکت گاما

– دعوت از شما دعوت برای شرکت در تحقیقات بازار و نظر سنجی‌های تحقیقاتی

– انجام تحقیقات درباره رضایتمندی اعضا و تحقیقات تجاری

– ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان یا همکاران بالقوه

– استفاده از اطلاعات برای بهبود محصولات و خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها

– ارائه‌ی محصولات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعاتی که فکر می‌کنیم برایتان جالب باشد در قالب خبرنامه و …

– تماس برای انجام تحقیقات بازار از طریق نامه الکترونیک یا تلفن- این کار حداکثر سالی یکبار انجام می‌شود

– استفاده از اطلاعات شما برای اختصاصی کردن سایت بر اساس علایق شما، بر اساس مدل کسب‌و‌کار، صنعت و…

چه اطلاعاتی از شما در سامانه پیامک ثبت و نگه داری میشود؟

 • اطلاعات دفترتلفن شخصی شما که ممکن است مربوط به مشتریان،مخاطبین یا دوستان شما باشد این قابلیت سیستم جهت سهولت دسترسی شما به اطلاعاتتان رو ارسال پیام به آنها میباشد ما به هیچ عنوان از اطلاعات شما برای فروش به عنوان بانک های اطلاعاتی استفاده نمیکنیم
 • پیام هایی از طریق سیستم پیامک ارسال میکنید (که میبایست جهت پیگیری صورت وضعیت مالی شما همیشه در سیستم نگه داری شود
 • پیام هایی که به شماره اختصاصی شما ارسال میشود که میبایست جهت ارتباط مستقیم شما با مخاطبینتان همیشه در دسترس باشد

چرا به آدرس ایمیل شما و یا شماره موبایلتان احتیاج داریم؟
هنگامی که شما در وب سایت ما ثبت نام می کنید ما آدرس ایمیل شما را جمع آوری می کنیم. آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه شما ممکن است برای مدیریت حساب شما بکار برده شود(برای مثال درصورتیکه پسورد خود را فراموش کردید، پسورد شما به آدرس ایمیل شما ارسال می شود). اگر شما از ما و یا از طریق وب سایت ما محصول و یا خدماتی را خریداری کنید، ممکن است برای تایید سفارشات شما از آدرس ایمیلتان و یا شماره تلفن همراهتان استفاده کنیم. اگر شما تغییراتی در پروفایلتان ایجاد کنید و یا درباره خدمات ما اطلاعاتی بخواهید ما برای تایید تغییرات و همینطور ارسال اطلاعات مورد نظر شما به آدرس ایمیتان نیاز داریم و یا به صورت پیامک به شماره همراهتان ارسال می کنیم.ما ممکن است برای آگاه کردن شما از اخبار و تغییرات جدید نیز از ایمیلتان استفاده کنیم، برای مثال ممکن است نحوه دسترسی شما به خدمات آنلاین ما تغییر کرده باشد ویا خدمات جدید و پیشنهادات خاصی در وب سایت ما ارائه شده باشد که ما فکر می کنیم برای شما جالب خواهد بود. که به شما از طریق پیامک اطلاع میدهیم .
چگونه اطلاعات شما را جمع آوری می کنیم؟
ما از شما تقاضا خواهیم کرد اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید هنگامیکه :
در وب سایت www.GAMAPAYAMAK.com یک حساب کاربری ایجاد می کنید.
از ما تقاضای اطلاعات می کنید یا در بخش پشتیبانی ما از ما کمک میخواهید .
ما برای جلوگیری از سواستفاده های مختلف در فضای مجازی و باتوجه به آیین نامه ها و بخش های اپراتورها پیامک انبوه از شما اطلاعات و مدارک طلب می نماییم . و تمامی این اطلاعات و مدارک برای احراز هویت و طی شدن باقی مسیر برای ثبت یک پنل یک خط و یا یک سرویس از مجموعه خدمات گاما پیامک است .

استفاده از کوکی ها و دستگاههای ذخیره سازی دیگر
کوکی ها فایلهای اطلاعاتی هستند که روی کامپیوتر شما ذخیره می شوند تا به وب سایتها کمک کنند که شما را بخاطر بیاورند. ما وهمکاران دیگر ما با استفاده از کوکی ها درباره نحوه استفاده شما از وب سایت ما اطلاعات جمع آوری می کنیم .
کوکی یک فایل کوچک است که بر روی هارد دیسک شما قرار می‌گیرد که در هنگام مراجعه شما به هر کدام از شبکه های شرکای ما و نیز وب سایت مجریان تبلیغات ما در فضای سایبر( به طور مستقیم یا از طریق برنامه های ما ) فعال می باشد. این امکان وجود دارد که ما از اطلاعات بدست آمده از طریق کوکی‌ها را برای مقاصد زیراستفاده نمائیم:
• شناسایی مراجعه مجدد کاربران، ثبت نام و مشترکین
• رفع نیاز به بازگشت کاربران برای ورود مجدد مشخصات ورودی آنان
• قادر ساختن شما به بازدید راحت در سراسر سایت ها، پابلیشران، شرکتهای وابسته و برنامه‌های کاربردی
• ایجاد مجموعه مشخصات ناشناس افراد بر اساس الگوهای در زمان دیدن سایت از طریق ایمیل و برنامه‌های کاربردی، وب سایت یا شرکای خود به پابلیشران و وب سایت‌های اشخاص ثالث، که ما را قادر می‌سازد تا تبلیغات و مطالب در دسترس شما را بیشتر در جهت ارتقا منافع شما مورد استفاده قرار دهیم
• شما می توانید کوکی ها را از هارد دیسک خود را در هر زمانی حذف کنید. به یاد داشته باشید اگر آنها را حذف کنید، تمامی تنظیمات مانند نام کاربری و رمز عبور ذخیره شده باید در زمان مراجعه مجدد وارد شود.
• شما حتی قادر به استفاده از ایمیل، خبرنامه ها و برنامه های کاربردی ما، در صورت عدم فعال بودن کوکی ها، نیز خواهید بود. با این حال، ویژگی‌های خاص و محتوایی نیز ممکن است برای شما در دسترس باشد و شما باید در هر بار بازدید، مجدد اطلاعات ورودی خود را وارد کنید
• اگر مخصوصا” نمی خواهید اطلاعات موجود در کوکی های شما را برای نمایش محتوا و مورد استفاده قرار دهیم، می توانید گزینه “عدم انتخاب” را با پیروی از دستورالعمل‌ها مربوط در انتخاب کردن پست الکترونیکی در پیوند را فعال کنید.
• اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از کوکی‌ها را می توانید در آدرس www.cookiecentral.com/faq تهیه نمایید.تغییرات اعمال ‌شده در قانون، رویه‌های کاری ما و یا تغییر در نوع خدمات ما باشد. این نوع تغییرات در این بیانیه منعکس خواهند شد و بنابر این شما باید هر چند وقت یک بار آن را مطالعه نماید.
فعالیتهای مرورگر شما در هنگام بازدید از سامانه گاما پیامکwww.GAMAPAYAMAK.com
هنگامیکه شما از وب سایت www.GAMAPAYAMAK.com استفاده می کنید ما اطلاعاتی درباره فعالیتهای شما جمع آوری می کنیم که برخی از این اطلاعات عبارتند از:
– آدرس آی پی کامپیوتر شما (این آدرس یک شماره دیجیتالی ۱۲ رقمی منحصر به فرد است که برنامه های اینترنتی بوسیله آن کامپیوتر را شناسایی می کنند و با آن ارتباط برقرار می کنند)
– نوع مرورگری که شما استفاده می کنید (مرورگر برنامه ای است که شما برای دیدن وب سایتها از آن استفاده می کنید مانند اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، سافاری، گوگل کروم)
– زمانی که شما وارد وب سایت شده اید و مدت زمانی که از وب سایت استفاده کرده اید.
– URL مرجع شما (سایتی که شما برای دسترسی و ورود به وب سایت ما از آن استفاده کرده اید)

در گام اول این اطلاعات برای حفاظت از اطلاعات شما در مقابل حملات و مشکلاتی است که خرابکارن اینترنتی ممکن است برای شما و پنل ارسال پیامک ما به وجود بیاورند . و این امر موجب اختلال در سیستم ارسال پیامک های انبوه شما و سایر کاربران گردد .
ما با استفاده از این اطلاعات نمی توانیم شما را شناسایی کنیم. ما این اطلاعات را از بازدیدکنندگان بسیار زیاد سایتمان جمع آوری می کنیم و آنها را تحلیل می کنیم. ما با استفاده از این اطلاعات می توانیم بفهمیم که مردم چگونه از وب سایت ما استفاده می کنند و با فهمیدن این موضوع به ما کمک می کند خدمات بهتری به کاربران خود ارائه دهیم.

بررسی نحوه استفاده از خدمات آنلاین ما
ما ممکن است درباره فعالیتهای شما هنگام استفاده از خدمات آنلاین وب سایت ما اطلاعات جمع آوری کنیم و یا ممکن است برای این کار از سازمانهای دیگر کمک بگیریم به این ترتیب که آنها این اطلاعات را جمع آوری کنند و نتایج را در اختیار ما قرار بدهند.ما از این اطلاعات در موارد زیر استفاده می کنیم:
– پلیس فتا و سازمانهای اجرایی دیگر مانند اپراتورها
بعضی اوقات پلیس و سایر سازمانهای اجرایی از ما می خواهند که اطلاعات جمع آوری شده توسط این وب سایت را در اختیار آنها قرار دهیم. و یا در خصوص مشکلات به وجود امده ناشی از استفاده نا صحیح از پنل های ما اطلاعات کاربری شما را به انها تحویل دهیم. اگر چنین اتفاقی رخ دهد و مبنای قانونی و حقوقی درستی برای درخواست اطلاعات شخصی شما وجود داشته باشد ، ما این اطلاعات را در اختیار سازمانی که تقاضا کرده است قرار خواهیم داد.

امنیت اطلاعات

ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می‌کنیم، حفظ شود.
ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در وب سایت خود از سیاستهای امنیتی و تکنولوژی هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم.این روشهای محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.
بیشتر وب سایتها از کوکی ها استفاده می کنند. کوکی ها به تنهایی نمی توانند برای شناسایی بکاربرده شوند. ما نیز از نوعی کوکی در وب سایتمان استفاده می کنیم.
اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره نحوه کار کوکی ها و همینطور چگونگی مدیریت و حذف کردن آنها کسب کنید، به وب سایت World Wide Web Consortium و یا به وب سایت All About Cookies مراجعه کنید.

کنترل اطلاعات شخصی شما

اگر هر زمان خواستید که پیام های اطلاع رسانی ما به شما ارسال نشود، می‌توانید با ارسال نامه‌ی الکترونیک به آدرس info@gamapayamak.com خواستار حذف نام خود از خدمات اطلاع‌رسانی شرکت گاما شوید. ما حتما بر اساس نظر شما رفتار خواهیم کرد.

ما اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی‌فروشیم و به هیچ شکل دیگری در اختیارشان قرار نمی‌دهیم، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.

اگر فکر می‌کنید اطلاعاتی که از شما داریم، اشتباه یا ناقص است، لطفا با ارسال نامه‌ی الکترونیک به آدرس info@gamapayamak.com ما را آگاه کنید تا اطلاعات مورد نظر را تصحیح کنیم.

 • لینک به سایت‌های دیگر

سایت ما ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از سایت ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. شرکت گاما درباره حفظ حریم شخصی و اطلاعاتی که شما در اختیار سایت‌های دیگر قرار می‌دهید مسئولیتی ندارد و آن‌ها شامل این بیانیه نیستند. درباره این سایت‌ها شما باید به بیانیه حریم شخصی خود آن‌ها مراجعه کنید.
تغییر در این بیانیه
هر چند وقت یک بار، ممکن است تغییراتی در سیاست های حریم خصوصی اعمال نمائیم. این امر ممکن است به دلیل تغییرات اعمال ‌شده در قانون، رویه‌های کاری ما و یا تغییر در نوع خدمات ما باشد. این نوع تغییرات در این بیانیه منعکس خواهند شد و بنابر این شما باید هر چند وقت یک بار آن را مطالعه نماید.

اطلاعات بیشتر
همانطور که در بخش پیش توضیح داده شد، وقتیکه ما از اطلاعات شما استفاده می کنیم ممکن است آنها را به جاهای دیگری بفرستیم.وقتی چنین کاری انجام می دهیم همه اقدامات امنیتی مناسب انجام می پذیرد تا مطمئن شویم که اطلاعات شخصی و حقوق شما کاملا- محفوظ خواهد بود. وقتی اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما قرار می دهید به این معنا است که شما با این موارد موافقت کرده اید.