۳ قولی که به گاما پیامک به مشتری های خود داده است

2 مارس

تعهد-گاما-پیامک

۳ قولی که به گاما پیامک به مشتری های خود داده است

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

به عنوان یکی از بهترین سامانه های پیامک در ایران، ما نسبت به شما مشتریان عزیز، وظایفی داریم. ما می کوشیم که بهترین خدمات ارسال اس ام اس انبوه را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم تا مشتریان ما تجربۀ بسیاری خوبی از استفاده از سامانه پیامک داشته باشند.

گاما پیامک، یک سامانه ارسال اس ام اس معمولی نیست. ما همیشه می خواهیم همۀ ابزاری که شما برای موفقیت تجاری نیازمندید را برایتان فراهم کنیم. در این متن می خواهیم سه تا از تعهدات گاما پیامک به مشتریان خود را برایتان بازگو کنیم.

ما قول می دهیم که همیشه با شما صادق باشیم

اگر ما اشتباهی مرتکب شویم، مطمئنا به سرعت آن را تصحیح خواهیم کرد. مطمئن باشید برای اینکه شما را درکنار خود نگهداریم، شما را مقصر نخواهیم دانست و به شما دروغ نمی گوییم. ما نیز مانند بسیاری از تجارت های دیگر دوست نداریم که مشتریانمان حساب های خود را کنسل کنند، اما صداقت و شفاف سازی در اولویت اصول مشتری مداریمان قرار دارد. ما می خواهیم، هنگامی که شما به گاما پیامک فکر می کنید، صداقت و راستگویی ما لبخندی رضایت بخش بر لبانتان بنشاند.

قول می دهیم تمام ابزاری را که برای موفقیت لازم دارید، در اختیارتان قرار دهیم

بخش آموزش گاما پیامک، شامل مقاله هایی است که از منابع بسیار معتبر ترجمه گشته اند. اگر به تازگی با پدیدۀ بازاریابی پیامکی آشنا شده اید، پیشنهاد می کنیم مطالب وبلاگ ما را مطالعه کنید. به این ترتیب خواهید دانست که چگونه برای خود کلمه کلیدی، پاسخگوی خودکار، راه اندازی کنید و خبرنامه پیامکی خود را گسترش دهید. هر ماه، ما در وبلاگ و صفحه اینستاگرام خود اینفوگرافیک هایی را جهت راهنمایی و درک بهترتان از عملکرد سامانه پیامک منتشر می کنیم.

ما تعهد می کنیم که رشد تجارت شما را در اولویت خود قرار دهیم

برای ما، شما تنها مشتری به حساب نمی آیید. ما اهمیت بیشتری برای شما قائل هستیم. ما هیچ گاه چیزی را که لازم ندارید به اجبار به شما نخواهیم فروخت، و اگر توان جوابگویی صنعت و تجارت شما را نداشته باشیم، به اجبار رابطه مان را نگه نخواهیم داشت. اگر در هر زمان، شما از سرویس ما ناراضی بودید، می توانید به راحتی از سامانه گاما پیامک انصراف دهید.

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان گاما پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.