انتخابات ۹۶


انتخابات ۹۶

تبلیغات ویژه انتخابات ۹۶ را با گروه فناوری گاما همراه باشید، در این پکیج روش های بسیار زیادی وجود دارد که میتوانید با انتخاب هریک از انها اقدام به ارسال تبلیغات کنید .
دو انتخابات مهم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا بر اساس موافقت شورای نگهبان در ۲۹ اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود، که بر اساس جدول زمانبندی تعیین‌شده داوطلبان شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می‌توانند از ۲۲ تا ۲۶ فروردین ماه به مدت ۵ روز نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

پکیج های تبلیغات ویژه انتخابات ۹۶


برنامه نویسی بات تلگرام

ساخت منو ربات اختصاصی

طراحی سایت معرفی

طراحی فوری وب سایت معرفی کاندیدای انتخابات

پیامک متنی

ارسال پیامک تبلیغاتی با پایین ترین تعرفه

بلک لیست مخابرات

ارسال پیامک به شماره های که بلک لیست مخابرات هستند

پیامک صوتی

ارسال پیامک صوتی به تلفن های همراه و صوتی

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تبلیغات در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام

ضبط فایل صوتی

ضبط فایل صوتی با گویندگان مطرح صدا و سیما

تیزر ویدیویی

تهیه و تدوین تیزر ویدیوی با خلاقیت های تبلیغاتی


همچنین داوطلبان نیز پس از اینکه صلاحیت‌شان از سوی شورای نگهبان بررسی و موردتأیید قرار گرفت می‌توانند از ۸ تا ۲۷ اردیبهشت ماه یعنی به مدت ۲۰ روز به تبلیغات انتخاباتی و تشریح برنامه‌های خود بپردازند.
داوطلبان شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا می‌توانند از تاریخ ۳۰ اسفندماه سال جاری تا ۶ فروردین‌ماه سال ۹۶ نسبت به ثبت‌نام و شرکت در انتخابات شوراها اقدام کنند.
کاندیداهای نهایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا به مدت ۷ روز مهلت تبلیغات دارند که زمان تبلیغات آنها از ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت‌ماه تعیین شده است.
همچنین در ۲۹ اردیبهشت‌ ماه سال آینده نیز در ۴ حوزه انتخابیه شاهد برگزاری اولین انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس دهم خواهیم بود که داوطلبان شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس دهم می‌توانند از تاریخ ۸ تا ۱۴ اسفندماه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
کاندیداهای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس دهم نیز از ۲۱ لغایت ۲۷ اردیبهشت‌ماه یعنی به مدت ۷ روز می‌توانند به تبیلیغات بپردازند.
گفتنی است؛ در چهار حوزه انتخابیه اصفهان، اهر و هریس، بندرلنگه، بستک و پارسیان، مراغه وعجب شیر انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

تبلیغات پیامک متنی ویژه انتخابات

پیامک تبلیغات متنی یکی از ابزارهای تبلیغاتی مناسب برای انتخابات میباشد ، تبلیغات از طریق پیامک به روش های مختلف انجام میگردد که باعث میشود هدفمند تر نسبت به قبل باشد . در ادامه در ارتباط با این نوع تبلیغات توضیح خواهیم داد تا با دید بازتری نسبت به این موضوع نگرید .

  • ارسال با تفکیک استان ، شهر ، روستا، محله و منطقه و خیابان در سراسر کشور
  • ارسال کدپستی
  • ارسال سن و جنسیت
  • ارسال از روی نقشه
  • ارسال به مشاغل و اصناف

جشنواره های فروش ویژه انتخابات

این تعرفه ها در ایام انتخابات ارائه میشوند ، و برای تمامی کاربرها و نمایندگان آزاد میباشد .

شرایط بسته های تبلیغاتی

  • هر بسته جدا می باشد در صورت خرید یک بسته تعرفه همان اپراتور کاهش می یابد و در صورت ارسال از خطوط دیگر با تعرفه عادی محاسبه می شود.
  • خرید بسته ها به صورت نقدی می باشد و تنها تا ۲۹ اردیبهشت ماه امکان خرید بسته وجود دارد.
  • مهلت استفاده از بسته پایان ساعت اداری ۲۹ اردبیهشت ماه تنها برای خطوط ۵۰۰۰۴ بوده و برای سایر خطوط تا پایان اسفند ماه قابل استفاده خواهد بود.و در صورت باقی ماندن پیامک ، مقدار باقیمانده برداشته می شود.
  • در صورت اتمام اعتبار بسته پیش از تاریخ انقضای بسته، تعرفه به حالت قبلی بازگردانده می شود. البته افراد می توانند بسته جدیدی از بسته های مذکور را مجددا دریافت کرده و استفاده نمایند.
  • بسته های مذکور با هدف تبلیغات انتخابات ارائه شده است. ولی استفاده از آن برای تمامی کاربران و ارسال های غیر تبلیغات انتخاباتی آزاد می باشد.

ABOUT AUTHOR

شرکت گسترش ارتباطات موج ایرسا در سال 1385 اولین محصول نرم افزاری خود را با نام گاما پیامک به بازار عرصه کرد ،موفقیت چشم گیر این نرم افزار ما را بر آن داشت تا به روز رسانی و افزایش امکانات سامانه براساس نیاز و تقاضای مشتریان و جمع آوری و به روز رسانی دیتای موبایلی بتوانیم ،رضایت کاربران و نمایندگان این نرم افزار را جلب کنیم . در ابتدای فعالیت، تیم گاما تنها از 5عضو تشکیل میشد که همگی به اهمیّت فضای دیجیتال برای آیندۀ کشور باور داشتند. از ۱۲ سال پیش تاکنون، شرکت گاما با اجرای پروژه های موفق بسیاری، کارنامۀ درخشانی در زمینه برنامه نویسی ، بازاریابی دیجیتال و تبلیغات اینترنتی از خود به جای گذاشته است. شرکت گاما از یک تیم 23 نفره تشکیل شده است که هستۀ اصلی و سرمایۀ واقعی این مجموعه به حساب می‌آیند. تمام اعضای تیم از مهارت، دانش و تجربۀ بالایی در زمینۀ فعالیت خود برخوردارند و برای شرکت ارزشمند هستند. با این حال یکپارچگی آنها در مواجه شدن با چالش‌ها است که به راستی این تیم را متمایز کرده است. ، گاما هم اکنون با عنوان شبکه فناوری و اطلاع رسانی گاما محصولات نرم افزاری و اطلاع رسانی جدیدتری به بازار عرصه میکند ما معتقدیم موفقیت بازی دو طرفه برد - برد است و رضایتمندی و برآورد نیاز مشتریان از مهمترین اولویت های تیم تولید و برنامه نویسی گاماست