اطلاعیه مهم خطوط خدماتی

20 فوریه

خط خدماتی پیام کوتاه

اطلاعیه مهم خطوط خدماتی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

اطلاعیه مهم در خصوص بروزرسانی شماره مشترکین برای خطوط خدماتی

طیق اعلام کلیه اپراتور ها حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۲/۰۴ از بخش خطوط خدماتی>بروزرسانی بانک شماره ،نسبت به بروزرسانی شماره مشتریان خود اقدام نمایید در غیر اینصورت خط توسط اپراتور غیرفعال خواهد شد.

تنها برای خطوطی که در نیمه دوم سال ۱۳۹۵ خدماتی شده اند نیاز به بروز رسانی بانک شماره میباشد
بانک شماره ها میبایست فقط همراه اول و غیر تکراری باشد

راهنمای بارگزاری شماره های مشترکین

بانک شماره از داخل سامانه پیامک » ماژول تنظیمات » خط خدماتی : به روز رسانی بانک شماره مشتریان را انتخاب بفرمائید و فایل مورد نظر را با پسوند .txt آپلود نمائید

خط خدماتی چیست ؟

خطوط خدماتي شامل خطوطي هستند که از این خطوط می توانید به مشترکين خود که با ایشان همکاری می نمایید پیامک ارسال نموده و در نظر داشته باشید از این خطوط نمی توانید در قسمت بانک منطقه ای و کد پستي و شماره های غیر که مشترک شما محسوب نمی شوند استفاده نمایید. در صورتي که حتي به يک شماره غير از بانک شماره مشترکین خودتان ارسال انجام دهيد تبليغاتي محسوب شده و شامل جريمه مي گردد. هرگونه اطلاع رسانی به لیست مشترکین خود ارسال خدماتی محسوب می شود.  لازم به ذکر است خطوط خدماتی تنها مربوط به اپراتور همراه اول می باشد.

تفاوت خط پیامک خدماتی و خط پیامک تبلیغاتی

خطوط خدماتی ، همان خطوط تبلیغاتی هستند با این تفاوت که شما باید از آنها برای اطلاع رسانی به مخاطبینتان استفاده نمائید،از این خطوط امکان ارسال پیام به بانک موبایل محله ای،هدفمند وجود ندارداستفاده از این خطوط به مشترکینی که در دفاتر همراه اول درخواست عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی را داده اند نیز امکان پذیر است

خطوط تبلیغاتی ، خطوطی هستند که با آنها اقدام به ارسال پیامک می نمایید و به شهر ، محدوده و … پیامک ارسال می کنید ، این خطوط قابلیت ارسال پیامک به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند ندارند ، زیرا این اشخاص قانونا اعلام کرده اند که تمایلی به دریافت پیامک های تبلیغاتی ندارند.