ارسال پیامک با نام تجاری

10 آوریل

ارسال پیامک با نام و برند تجاری

ارسال پیامک با نام تجاری

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

ارسال پیامک با نام تجاری

در رسانه های تبلیغاتی ، سامانه پیام کوتاه یا همان پنل اس ام اس گاما پیامک جایگاه به ویژه ای برای خود باز کرده است . در این تبلیغات پیامکی نیز امکانی وجود دارد به نام ” نام تجاری ” . در صورتی که قصد ارسال پیامک با نام تجاری را دارید ، تمامی مخاطبین تلفن همراه ( زیرا این نوع تبلیغات جزو تبلیغاتی و خدماتی محسوب میشود ) پیامک شما را دریافت میکنند . حتی اشخاصی که شماره همراه خود را در بلک لیست مخابرات قرار داده باشد . در این نوع ارسال بجای شماره پیامکی شما ، نام تجاری شما نمایش داده میشود . مانند Irancell و HAMRAH AVAL . در نام تجاری امکان دریافت پیامک وجود ندارد

تنها مشتریان حقوقی (شرکت ها) و ارگان های دولتی و بانک ها ، با نام تجاری خود (نام شرکت یا برند ثبت شده خود) می توانند درخواست دهند ، تایید اعطای نام تجاری برعهده همراه اول بوده و فقط شرکت ها یا سازمان های بزرگ مورد تایید قرار میگیرند .

ارسال پیامک با برند تجاری یکی از بهترین روشهای تبلیغات بر روی تلفن های همراه که ماندگاری بسیاری را در ذهن های افراد داراست , ارسال پیامک با نام تجاری است .

در این روش ارسال، بجای شماره های تبلیغاتی مانند ۳۰۰۰۱۲۹۹۶۶۸۵۲۱ و یا ۱۰۰۰۱۲۵۵۰۰و سایر موارد مشابه، نام تجاری برند شرکت شما قرار خواهد گرفت ،در واقع روی تلفن همراه دریافت کننده پیامک نام تجاری که شما انتخاب کرده اید مانند: IranAir-SONY-Apple و … قرار خواهد گرفت. این سرویس بسیار مناسب شرکتها و مراکز ارائه کننده خدمات است تا با نام برند خود تبلیغ کنند..

پیامک های خود را ارسال نمائید. ولی با نام تجاری خود به جای شماره ( مثلا gamasms به جای ۱۰۰۰۹۸۹۵)

این عناوین برند پیامک یا نام تجاری میتواند شامل موارد زیر باشد:

نام شرکت – عنوان موسسه – نام سازمان – برند و نام تجاری – نام محصول – اسم فروشگاه – عنوان فروشگاه اینترنتی – نام وب سایت

به این ترتیب برند و نام تجاری شما اولین چیزی است که گیرنده پیامک، آن را مشاهده نموده و توجه وی را جلب مینماید.

شرایط فعال سازی برند پیامک :

۱- تنها مشتریان حقوقی (شرکت ها) و ارگان های دولتی و بانک ها ، با نام تجاری خود (نام شرکت یا برند ثبت شده خود) می توانند درخواست دهند ، تایید اعطای نام تجاری برعهده همراه اول بوده و فقط شرکت ها یا سازمان های بزرگ مورد تایید قرار میگیرند .
۲- ارسال با نام دلخواه شما ، توسط شما و از طریق پنلی که از گاما دارید صورت می گیرد ، بنابراین مدیریت ارسال ها توسط خودتان صورت خواهد گرفت ، این روش ارسال کاملا قانونی بوده و به اپراتورهای همراه اول و ایرانسل ارسال انجام می گردد و به جای شماره ، هدر مورد نظر شما نمایش داده می شود .
نام های تجاری دریافت پیامک ندارند .
۳- تایید نام تجاری مورد نظر شما توسط اپراتور بین ۳ تا ۲۰ روز کاری زمان نیاز دارد .
۴- هزینه فعالسازی ارسال با نام تجاری به ازای هر نام تجاری ، ماهانه ۱۱ میلیون تومان یا سالانه ۱۱۰ میلیون تومان می باشد که مالیات بر ارزش افزوده نیز به این مبلغ اضافه می گردد .
۵- خرید برند اختصاصی موردنظر به صورت لاتین با طول حداکثر ۱۰ کاراکتر به صورت ثابت در طول مدت زمان استفاده (به عنوان مثال: IranAir بجای شماره ۳۰۰۰۱۲۸۱۹۹۸۸۳۰)

جهت ارسال پیامک با نام تجاری بر روی اپراتورهای همراه اول و ایرانسل ، خواهشمندیم درخواستهای خود را به صورت مکتوب از طریق بخش پشتیبانی یا ایمیل gamapayamak@gmail.com ارسال نمائید